پیام تبریک شورای آستان علوی به مناسبت آزادسازی کامل مناطق تحت اشغال داعش

شورای آستان علوی طی پیامی روز آزاد سازی خاک عراق از چنگ نیروهای تروریستی داعش را تبریک گفت.

ترجمه فارسی متن پیام:

 

بسم الله الرحمن الرحيم

 

قَاتِلُوهُمْ يُعَذِّبْهُمُ اللَّهُ بِأَيْدِيكُمْ وَيُخْزِهِمْ وَيَنصُرْكُمْ عَلَيْهِمْ وَيَشْفِ صُدُورَ قَوْمٍ مُّؤْمِنِينَ

صدق الله العلي العظيم

با آنان بجنگيد خدا آنان را به دست‏ شما عذاب و رسوايشان مى ‏كند و شما را بر ايشان پيروزى مى ‏بخشد و دلهاى گروه مؤمنان را خنك مى‏ گرداند. (سوره توبه/ آیه 14)

 

در این روز مبارک خوشحالی مردم وشادمانیِ پیروزی وپایان یافتن ایام سیاه وتاریکی که سه سال تمام بر این کشور خیمه زده بود وعراق را به سختی های ناگواری دچار ساخت تمامی اقشار ملت عراق را یکپارچه می کند.

با همیاری وهمبستگی این مردم غیور وایثارگری سترگی که از خود نشان دادند وبا پیروی از رهنمودهای حکیمانه رهبرانشان که در رأس آنها حضرت آية الله سيستانى (دام ظله) مى باشد ابرهاى تيره جنگ وخونریزی از آسمان این سرزمین زدوده شد وخورشید بار دیگر در آسمان وطن عزیزمان طلوع کرد وبر جای جای سرزمین اصیل بین النهرین تابیدن گرفت. گرمای تابش مهر صبر زنان صبور وعزم راسخ مردان نجیب ولبخند امیدبخش کودکان معصومی که چشم به امیدی پر از خیر وبرکت گره بسته اند در آغوش می گیرد.

آستان قدس علوی این روز خجسته را که در آن خاک وطن از آلایش تروریستهای جنایتکار داعش پاک گردید به تمامی ملت نجیب عراق تبریک می گوید واز درگاه باری تعالی مسألت مى دارد که پایداری این نعمت را بر ایشان منت فرماید وخانواده های شهدا وقربانیان تروریست را در دنیا وآخرت اجر وپاداش عنایت کند واین شادمانی را به همراه وحدت وعزت ورفاه وسعادت مستدام گرداند.

والسلام علیکم ورحمة الله وبركاته.

شوراى آستان قدس علوى _ 10 دسامبر 2017

پیام تبریک شورای آستان علوی به مناسبت آزادسازی کامل مناطق تحت اشغال داعش
December / 10 / 2017
تعداد بازديد : 443
چاپ خبر